Problem z połączeniem się z 192.168.0.1

Na wstępie, wiem że na forum była masa tego typu tematów, ale jakoś nie mogłem się w nich odnaleźć. Bardzo proszę o pomoc.

Witam. Mam problem, otóż chciałem założyć serwer dedykowany do gry “The Hidden Source”. Korzystając z tego poradnika

w okolicach 5:30, youtuber wszedł w adres 192.168.0.1. Gdy ja też to robiłem strona nie chciała się połączyć ( nic się nie działo ), po chwili wyskakiwał komunikat:

"Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną 192.168.0.1

Spróbuj ponownie wczytać: 192.­168.­0.­1"

Przy próbie wejścia na adres 192.168.1.1 ( taki mam na spodzie routera, model napiszę na dole ) wyskakiwało okienko aby uwierzytelnić moją nazwę użytkownika i hasło. Po wpisaniu oba wiersz hasła znikał i nie było żadnej reakcji.

Moją trzecią próbą była próba wejścia na stronę przez wyszukanie w google frazy “netgear smart…” Znalazłem stronę BARDZO podobną do pokazanej na filmie powyżej, lecz była troszkę inna, oto ona: http://interface.netgear-forum.com/WGR614v6/

Macie jakieś propozycję jak mogę “odblokować” ten adres?

Mój router to TP-LINK TL - WR340G

Mój modem to klasyczna motorola SB5101E

Bardzo proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję.

Jakie wpisywałeś dane, domyślne admin,admin? Pojawił się jakiś błąd albo strona z napisem: Access Denied lub Error 401? Jeśli hasło jest prawidłowe, a mimo to nie możesz zalogować się, zresetuj router do ustawień fabrycznych i skonfiguruj go na nowo :arrow: podstawowa-konfiguracja-domowego-routera-t439247.html