Problem z połaczeniem Soldat 1.4.2

Witam, od dwóch, trzech dni mam pewien problem z którym nie mogę sobie poradzić,

a właściwie gdy tworzę własny server to nikt nie może na niego wejść, nawet jeśli

ta druga osoba także ma internet z chello (ja też mam chello, a chello działa na zasadzie

lanu, więc to musi działać a jednak nie działa). Lub gdy mój kolega tworzy server, to też

nie mogę wejść na jego. Jakiś tydzień temu nie było żadnego problemu, server działał

bardzo dobrze, każdy mógł się połączyć a teraz lipa. Nie mam pojęcia co może być nie tak.

Sprawdzałem wszystko, (tak mi się wydaje) i nie ma możliwości żeby coś przeoczył.

Jedynie mogę wnioskować że może mój usługodawca modernizuje sieć ale wątpię

żeby chello cokolwiek zmieniało.

Jeśli ktoś z was miał identyczny problem to proszę o pomoc i udzielenie mi odpowiedzi. :slight_smile:

Dziękuję i pozdrawiam. :slight_smile:

Spróbuj przeinstalować Soldata… Może masz za duży ping i nie możesz wejść na servy? Z twymi kolegami może być tak samo tzn. mają duży ping i automatycznie są banowani, przeczyść plik z banami, jest on gdzieś w folderze z grą, niestety nie pamiętam jak się on nazywał. Jak tworzysz serva jest chyba możliwość ustawienia od jakiego pingu gracz ma być automatycznie banowany…

To na pewno nie to, soldata już przeinstalowywałem i ściągałem go kilka razy, ping też nie, taki głupi nie jestem ^.^

ping na wszystkich serverach mam ping max 16, oni mają tak samo jak ja. Razem możemy wejść na inne a na swoje

nie możemy…

A ja mam odwrotnie ;].

Gdy włącze mojego serva to ludzie na niego wchodzą i jest wszystko ok tylko że ja nie moge na niego wejść.

Pisze: Próba połączenia i nic sie nie dzieje.

Dziwne żeby admin nie mógł wejść na swojego serva. Ponadto czasami pisze “Serwer dedykowany.Nie można wejść”

Nie wiem co jest jak będziecie wiedzieć to napiszcie…

Ale to o moim problemie.

=================================

Może jak robisz serva programem Soldat Dedicated Server to zmień tam na LAN (soldat.ini),

Jeszcze jakby ci się chciało to przeskanuj ten folder może tam coś poszperałeś.

Zobaczyć jeszcze możesz w Confing (folder Soldat) i tam pobujać w ustawieniach sieci.