Problem z połączeniem telefonu z Samsung kies

Mam problem z połączeniem Samsunga i7500 z programem samsung kies próbowałem różnych kombinacji na telefonie to w programie pokazuje się komunikat “Urządzenie nie jest obsługiwane przez program Kies 2,0. Upewnij się że urządzenie jest obsługiwane, i spróbuj ponownie”.

Witaj

A czasami nie wgrywałeś jakiegoś Kernela lub moda. Bo jeśli tak to się nie połączysz z Kiesem.

_ Pozdrawiam _

Nie nic nie wgrywałem mam oryginalnego androida w wersji 1.5 jaki był przy zakupie telefonu.

Z tego, co mi wiadomo, KIES nie wspiera Samsunga GT-i7500, jest przeznaczony dla nowszysch modeli. Musisz zainstalować SAMSUNG New PC Studio (ostatnia wersja na stronie Samsunga dla Twojego telefonu to 1.5.1.10064_2). Więcej informacji i odpowiedzi na pytania związane z tym modelem uzyskasz na forum android.com.pl w dziale GT-i7500.

W samsung new studio wykrywa mi tylko dwa elementy o nazwie android i nie mogę ich zaaktualizować

Witaj

Odsyłam Cię do strony _ Samsung.pl _. Tam być może znajdziesz odpowieć na swoje pytanie, jeżeli nie to zarejestruj się (bo warto) i zadaj pytanie na fofum na temat swojego problemu. Tam na pewno uzyskasz odpowieć jak rozwiązać swój problem.

_ Link —> _ http://forum.android.com.pl/f59/

_ Pozdrawiam _