Problem z połączeniem- TP LINK

Witam ! Posiadam router:

TP-LINK

TD-W8901G

54M Wireless ADSL2+Modem Router

Od 3 miesięcy mam problem z połączeniem. Raz internet mam cały dzień a na drugi dzień przerywa i nie da się nic z tym zrobić. Restartuje modem setki razy i nic nie daje. Dwa razy był u mnie serwisant , ale nic nie poradził. Wczoraj i dzisiaj internetu nie miałem praktycznie wgl. Teraz piszę ten temat bo jestem podłączony przez Wi-Fi do routera i odziwo działa internet. Natomiast gdy tylko odpalę stacjonarny komputer , który jest podłączony bezpośrednio z routerem internet zanika. Nie mam pojęcia co robić. Mam nadzieje , że ktoś mi poradzi bo przecież ile tak można… Gdy zawdzoniłem do obsługi pani powiedziała coś o synchronizacji , ale potem nas rozłączyło.

Zbigniew1922 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przejrzyj:

pentagram-cerberus-p6351-konfiguracja-zrywanie-polaczenia-t488132.html

zezolenie-programom-dostep-sieci-t484963.html#p3056083

zwłaszcza laptop-nagle-nie-widzi-wifi-t483690.html#p3048353

Czu adresy są dynamicznie przydzielane przed DHCP, bo ten ruter z XP SP3 ma problem i dhcp nie przydziela adresu komputerowi z XPkiem

Zbigniew1922 , nowy temat nadal nie odzwierciedla problemu, proszę jeszcze raz poprawić swój post.