Problem z połączeniem wi-fi w 7

Witam

Od kilku tygodni łączę się bezprzewodowo przy użyciu karty WLAN TP-LINK WN321G. Od początku miałem problemy z połączeniem, ale teraz to Win 7 (Ultimate Build 7100) przegiął pałkę… Po włączeniu komputera, karta łączy się z routerem (Linksys WAG-200) i przez ponad 20 minut pokazuje się to, co jest na obrazie, potem łaskawie łączy się z netem. Podpowiem, że to niejest wina karty WLAN, ponieważ na laptopie z Vistą, w tej samej lokalizacji łączy się w ciągu 1 sekundy. Co może być przyczyną?

jgdkjpjammy1v9ibg0j.jpg

P.S. Przepraszam, jak coś jest niezrozumiałego, ale pisze to pod wpływem silnych emocji :smiley:

Pozdrawiam

Ta karta nie jest kompatybilna z W7. Od pewnego czasu wielu ludzi to doświadcza.

http://www.microsoft.com/windows/compat … rk%20Cards

Kurczę :frowning: Czyli zostaje czekanie tych 20 minut lub też przywitanie się z Visią …

ja mam adapter wifi- azurewave .po zainstalowaniu win 7 nie musiałem nawet instalować sterowników od wifi ,bo odrazu znalazł sieci i się połączył,a w viście zupełnie odwrotnie,instalacja przez menadzera urządzeń tylko :-o

…lub wymiana karty. Kompatybilne sa od 50,-zł. Powodzenia!

Dodane 19.11.2009 (Cz) 0:32

AzureWave jest kompatybilna, więc nic dziwnego.

I tak W7 trzeba by było za 3 miesiące odinstalować, więc nie będzie żal :wink: Wielkie dzięki

Pozdrawiam