Problem z połączeniem Wi-Fi

Witam! Piszę, ponieważ mam dosyć nietypowy problem mianowicie, wczoraj zakupiłem router (TP-LINK TD-W8951ND), skonfigurowałem go na komputerze stacjonarnym zgodnie z zaleceniami operatora i na PC wszystko śmiga idealnie (połączenie z routerem przez kabel), ale problem jest wtedy kiedy próbuję połączyć się z siecią przez laptopa. Mapa połączenia w Panelu Sterowania wygląda tak:

NAZWAKOMPUTERA-----nazwa_sieci–x--Internet. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem, zaaktualizowałem sterowniki karty sieciowej, w połączeniac TCI ustawiłem automatyczne pobieranie adresów IP i DNS, wiem tylko, ze wina lezy po stronie laptopa, bo z siecia łączę się normalnie przez telefony. To specyfikacja mojego laptopa:Dell XPS M1530, Windows Vista HP SP2, karta sieciowa: Dell Wireless 1395 mini-card. Proszę o szybką pomoc, bo nie wtrzymam nerwowo. Z góry dziękuję i pozdrawiam :slight_smile:

Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

netsh int ip show config

route print

netsh wlan show drivers

netsh wlan show profile

netsh wlan show networks