Problem z polaczeniem WiFi

Laptop pracuje dost dobrze po kompletnym resecie. Jesli natomiast z jednej sieci przeniose go do 2 sieci WiFi to wariuje i nie dostaje adresu IP z DHCP. Jak zresetuje to dostaje.

Zawsze jak go przeniose mam problemy. Porqdzcie coś plizzz

ZielonySBS , może masz ustawione żeby automatycznie łączył się z 1 siecią. Lub masz aktywne połączenie z 1 sieci i powstaje konflikt dresów IP.

nie nie

to nie ten problem.

Chodzie o to ze polaczenie nie jest automatyczne. Inne laptopy maja automatyczne. Mam kilka lapkow w firmie i sprawdzalem.

Co moze byc powidem ze on nie jest tak automatyczny jak pozostale i nie laczy sie z inna siecia tak jak powinien?

ZielonySBS , we właściwościach połączenia ustawisz żeby automatycznie łączył się z daną siecią jeśli jest dostępna.

ZielonySBS Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

Panie moderator!

Ja jestem w Wielkiej Brytanii i nie bede na serwerze instalowal polskiej klawiatury programisty dla Pana.

Wracajac do tematu. Nie chodzi mi oczywiscie o te informacje (manual/Automatic)

Pomimo ze jest tam Automatic Laptop szuka , szuka i szuka ale mne dostaje adresu IP w konsekwencji.

Po resecie dostaje elegancko.