Problem z połączeniem ze stroną Rockstar game launcher

Witam,

Nie mogę otworzyć tej witryny aby pobrać launcher. Pojawia się komunikat, że nie można otworzyć tej strony. Na laptopie żony to samo. Gdy zainstalowałem rozszerzenie VPN do przeglądarki i łączyłem się np. z Niemiec, to nie było problemu. Dostawcą internetu u mnie jest Multimedia/Vectra (internet stacjonarny). Gdy zabrałem komputer do znajomego, który mieszka w innej dzielnicy Gdyni i korzysta z Orange (też internet stacjonarny), to też nie było problemu. około 3 tygodnie wcześniej normalnie logowałem się na swoje konto Rockstar bez problemu. W międzyczasie zmieniłem komputer, postawiłem system na nowo. Wszystko działa z wyjątkiem powyższego. Wyczerpałem już wszystkie rozwiązania jakie znalazłem w sieci i nic. Znalazłem na forum ten sam lub podobny problem, ale nie wiem jak zostało to rozwiązane: ostatni post: to że „administrator ustawił i jest dobrze” . W tych sprawach jestem laikiem.

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Możesz w poniedziałek reklamować usługę i może admin Vectry/MM naprawi w ciągu 7 dni roboczych czyli do wtorku (17. maja).

Co do VPN to możesz wybierać polskie serwery, raczej żaden nie używa Vectry/MM.

Być może zmiana samych DNS-ów na np. Google już wystarczy.

Problem został rozwiązany. Zgłosiłem problem do pomocy technicznej Multimedia/Vectra i ku mojemu zdziwieniu już w poniedziałek zadzwonili do mnie, żebym sprawdził czy działa. No i działa. Na moje pytanie co było przyczyną nie dostałem odpowiedzi, tylko tyle, że administrator coś tam ustawił…

Temat do zamknięcia

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.