Problem z połączeniem

mam problem mianowicie dziele neostrade przez router asmax ar 701u gg dziala normalnie ale jak chce wejsc na jakoas stronke pokazuje mi sie komunikat ze albo zostal przekroczony limi transferu albo sprawdz nazwe i sproboj ponownie mam win xp i uzywam mozilli oo i jeszcze jedno jak odlacze royter od zasilania i podlacze spowrotem to moge wchodzic na stronki ale tylko przez chwile a potem znowu to samo

prosze o pomoc i z gory dzieki

Połączenie lokalne\właściwości\protokół tcp/ip i ustaw "wygeneruj adres ip automatycznie

Na własną odpowidzialność :stuck_out_tongue: u mojego kolegi to zadziałało

mam tak ustawione wczesniej dzialalo ale teraz nie

macie jeszcze jakies porady

Prawdopodobnie wiesza się router.

Może jest mu za gorąco :smiley: Może się sypie :smiley: Trzeba pewne rzeczy wyelimnować. Czy router jest na gwarancji?

Sprawdź wersję Firmware router Zobacz na stronie czy są dla Twego routera Firmware nowszej wersji.

Update Firmware - podmiana powinna być opisana w instrukcji dołączonej do routera.

Możesz spróbować resetować modem przyciskiem, który jest gdzieś w routerze, z reguły opisany.

Pozdrawiam :okulary:

hymmm wlasnie chyba sie wiesza bo jak odlacze drugi komp to sie samo naprawia i moge wejsc na ustawiena ale jak podlacze drugiego kompa to sie nie moge wchodzic na jego konfiguracje

szukalem na stronie tej ktora podales i nie znalazlem zadnego Firmware (chyba zle szukalem) ale to nic poszukam jeszcze raz dzieki jak sie nie uda to znowu napisze

niezebym sie wtracala ale zmiana czy wgranie nowego firmware niejest takie proste (potem trzeba takze wgrac a wczesniej zrobic save swojego konfiga z sieci) i po 2 taka operacja przez urzytkownika jest nielegalna

powinien to zrobic admin sieci twojej [przecierz sa przypadki hackowania modemow np. cablowych przez zmiane firmaware odblokowanie

np. bridge forwarding (enable) ,(netbootowanie) czy pozniej ,Sniffing (przechwycienie wszystkich wysylanych przez serwer dhcp dzierzaw (sa wysylane na broadcast) wcelu sciagniecia innego pliku konfiguracyjnego ;konfiga iwgrania go do swego modemu] ups

ale to juz z innej beczki jest: :stuck_out_tongue:

wgranie zlego firmawe spwoduje uszkodzenie takiego routera

wiec radze samemu takiej opeacji nieprzeprowadzac:

i zarazem niekazdy router da sie tak upgradowac nieraz trzeba odpowiedni kabel zrobic do niego: ewent. zakupic :wink: