Problem z połączneniem Router TP-Link TD-W8951ND

Witam. Proszę o pomoc.

Podłączyłem i skonfigurowałem neostradę do TP-Link TD-W8951ND Wireless N ADSL2+ Modem Router i wszystko działa ok. Bezpośrednio do tego routera na kablu podłączone są dwa komputery (komp1 i komp2). Jeden używałem do skonfigurowania routera pod neostradę (komp1). Ustawiłem sieć bezprzewodową i mogę się połączyć. Z trzeciego wyjścia z routera idzie kabel do innego pomieszczenia do małego switcha, do którego są podpięte następne 3 komputery po kablu oraz od tego switcha przechodzi kabel dalej do następnego pomieszczenia. Wszytko działa ok.

Ale teraz, został zakupiony ten sam router co wyżej TP-Link TD-W8951ND. Podłączyłem ten router do kabla i internet działa, bezprzewodowo także. Tylko jest jedne problem po włączeniu tego routera wywala Internet na komputerze tym tym pierwszym (komp1), a na pozostałych jest.

Co zrobiłem źle???

Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Dodane 15.01.2013 (Wt) 8:18

Witam. Czy nikt nie wiem co co chodzi z tym???

Jaki status połączenia jest na tym komputerze (ikona na pasku zadań)?

pioros ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

A dokładniej:) Gdy włączam ten drugi router do prądu, to już na tamtym kompie wywala Internet, ma sprawdzić co pisze??