Problem z położeniem elementów

Witam,

Jakiś czas temu pewna osoba wykonywała dla mnie layout pod phpBB by Przemo , wszystko było fajnie , projekt poszedł do szuflady… Chcąc teraz do niego wrócić mam problem z “szukajką” a dokładnie o położenie 2 elementów

szukaj.png

Powinny one być w tej samej lini a jak widać nie są. Skontaktowałem się z wykonawcą lecz on mi tylko powiedział abym sprawdził w pliku overall_header.tpl sprawdziłem ten plik i jedyne miejsce w którym jest coś napisane o “szukajce” to takie :

[/code]

Ja sie na tym wszystkim znam tylko troche i próbowałem coś tu zmienić ale nie dałem rady. Jeżeli ktoś widzi co jest nie tak , to prosze o pomoc.

Pozdrawiam Shen

Zmiejsz margines górny do odpowiedniej wartości :slight_smile: Akurat tutaj trzeba poeksperymentować metodą “na oko”.

To ten fragment kodu:

margin-top:6px;

Tyle już odkryłem :wink: tylko że to tak nie działa ponieważ kiedy przesuwam lewy element przesuwa on sie góra dół bez problemu , ale za to jak przesune prawy element to sie przesuwa całość z takim odstępem jak jest na obrazku…

Próbowałeś position: relative; bottom: 10px; czy coś w tym stylu ? xD

Shen12 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Więc w czym problem? Zrównaj oba obniżając lewy, a potem jeśli jest taka potrzeba podnieś całość.