Problem z ponowną instalacją COD 4

Witam jestem nowy. Mam pytanie. Kiedyś miałem zainstalowane COD 4. Braciak je odinstalował(nie wiem w jaki sposób) i teraz jak chcę zainstalować to wyskakuje mi że “inna wersja programu jest już zainstalowana” :cry: . poszperałem po dyskach i w panelu dodaj i usuń i tam nic nie ma. Prosił bym o pomoc ![-o<

Możliwe, że usunął jedynie folder z dysku a w rejestrze pozostały wpisy. Zainstaluj program do czyszczenia rejestru (polecam CCleaner, bo jest bezpieczny), wyczyść rejestr i sprawdź czy zadziała. Poszukaj pozostałości plików w folderze Program Files na partycji na której był zainstalowany

To akurat zrobiłem, sprawdziłem dyski , przeczyściłem ccleanerem oraz wyczyściłem rejestr programem “eusing free registry cleaner” i nic :cry:

Sciągnij program Regcleaner zmień w nim w opcjach język na polski i tam masz parę fajnych zakładek, jest tam zakładka z podglądem dodaj usuń programy ale rozbudowana i widać tam wpisy które normalnie są ukryte, jest sekcja usuwania z rejestru programów ktorych juz nie posiadasz, usuwasz te wpisy recznie, nie ma tam czyszczenia automatycznego i musisz to robic bezpiecznie.

CrossZamor , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Niestety regcleanerm nie dało rady szukałem plików związanych z grą i nie mogłem znaleźć. Ma ktoś jakiś pomysł czy pozostał mi tylko format?

Formatem się nie uratujesz, bo to jest bezsens. WALCZ DO KOŃCA. Próbowałeś zainstalować na innej partycji niż tam gdzie masz Windowsa?

Niestety nie próbowałem i już nie dam rady(raczej nie dałoby bo ty wyskakiwało jak się ładował instal shield wizard) Zrobiłem już format. Według mnie temat do zamknięcia albo dalej można rozkminiac jak to można by było zrobić. po formacie działa(nic dziwnego) :stuck_out_tongue:

A wystarczyło w rejestrze poszukać wpisów, które w nazwie mają Activision, CoD 4, Call Of Duty 4, usunąć je i nie trzeba by formatować dysku, ale cóż… jest już za późno, a szkoda.