Problem z ponowna instalacją programu

Mam obecnie problem z ponownym zainstalowaniem niektórych programów.Np: nie moge uruchomic instalatora dla programu Sunbelt CounterSpy.Program instalacyjny ząda w trakcie instalacji włozenia do napędu płyty CD?DVD,Wyskakuje na końcu komunikat: brak żródł instalacji.

Komunikat po drodze po angielsku brzmi:The feature you are trying to use is on a CD-ROM or other removable diskthat is not available.Nie za bardzo ten komunikat potrafie rozszyfrowac . Co to dokładnie znaczy ? Przez ten program Sunbelt ,to i nawet dzisiaj nie mogłem uruchomic inneg programu,a mianowicie WhoLockMe.chciałem uruchomic plik wsadowy Install.bat i i instalator znowu wyskoczył z tym okienkiem dialogowym po angielsku i na dodatek dotyczył on Sunbelta a nie tego pliku .bat.

Czy moge miec jakis błąd w ramach Instalatora Systemowego ? I jak to można naprawic?Zadnych śladów na dysku po Sunbelcie nie widze.Jedynie nie chce sie wykasowac wpis w Dodaj/Usuń programy.

I tutaj też chciałbym wiedzieć czy jest możliwość go z tel listy usunąć . W ramach Uninstall w Rejestrze śladu już nie ma po nim .Gdzi jeszcze szukac śladów po tym programie . ? Bo chyba jedynie porzadne wyczyszczenie po nim wszelkich sladów może przynieśc pożądany efekt