Problem z ponowną instalacją windowsa o co poszło?

Widzicie pewien program trialowy zablokował mi dostęp do partycji systemowej nie dało sie go usunąć więc musiałem zrobić format instalowałem te samą wersje windowsa poza systemową miałem ich jeszcze 6 w tym jedną pustą 30 GB

do chodzę do wyboru partycji do instalowania windowsa nie widzi wogóle dysku twardego jedyna opcja znajdź sterownik (na goły dysk system wykrył dysk bez problemu Bez jakichkolwiek sterów) kliknąłem znajdź sterownik pokazał wszystkie partycje jakie miałem sterów oczywiście nie miałem wiec pozostał mi tylko Format Gparted on wykrył Partycje ale 2 30GB system i resztę na 2 (miejsca na dysku)

Przed próbą instalacji sformatowałem C reszte zostawiając nietknięta

Ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego po sformatowaniu dopiero całego dysku windows go zobaczył

A mógłbyś nie być tak enigmatycznym i napisać, co to za program w wersji trial którego używałeś?

Przepraszam już uzupełniam

http://www.programosy.pl/program,cfosspeed.html

Czy to mogło chodzić o partycje dynamiczne Bo tych podstawowych można mieć 4 A jak więcej to je mój win dynamizuje

Żeby nie było temat jest teoretyczny bo po sformatowaniu całego dysku zainstalowałem jest oki Ale chciałbym wiedzieć co się stało że uniknąć tego w przyszłości

tu macie tematy zakładane przeze mnie w celu uniknięcia formatu nikt nie pomógł

brak-dostepu-partycji-systemowej-t403703.html

kontyulacja-tematu-brak-dostepu-partycji-systemowej-t403791.html

Walka trwała 3 dni poległem chce następnym razem wiedzieć jak walczyć

Njkt mi nie wyjaśni Oco chodzi