Problem z ponownym reinstalem Win7

Witam wszystkich użytkowników forum.

Mam wielki problem, a mianowicie dawno dawno temu kupiłem sam klucz do windowsa7 ultimate , i zainstalowałem go na angielskiej wersji, dograłem język polski i wszystko było okk, oczywiście oprogramowanie było legalne.

Niedawno jednak spaliła mi się płyta główna i postanowiłem przeinstalować system windows, lecz tym razem pobrałem windows7 całego boxa, różne wersje w tym ultimate tylko ze wszystko było od razu po polsku.

I wyświetla mi się komunikat ze mam 3dni na wykonanie aktualizacji oprogramowania,

Gdy biorę aktualizacje on-line to po wpisaniu cd-keya pokazuje mi się komunikat ze " Wpisanego Klucza produktu nie można użyć do aktywacji produktu windows na tym komputerze"

Wiec teraz pytanie, czy muszę mieć wersje ta pierwsza na której po raz pierwszy wprowadziłem cd-keya ? Czy co mogę teraz zrobić z tym problemem ??

Dziękuję i proszę o pomoc ;(

Pozdrawiam

Trochę to nie grzeczne. Tobie nie chce się wciskać jednego klawisza, a reszcie ma się chcieć ci pomagać? Niezbyt ładnie to o tobie świadczy.

Co do samego pytania - różne wersje i edycje kosztują różne kwoty. Nic dziwnego, że cd-key ci nie wchodzi.

ok, przepraszam za moje lenistwo :slight_smile: aha czyli jedyne wyjście z tej sytuacji to instalacja pierwotnej wersji, tzn tej, na której instalowałem system po raz pierwszy tak ??

Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy da się jakoś przenieść gry z innego dysku powtórnie do systemu??

Dokładniej chodzi mi oto, że miałem powiedzmy grę zainstalowaną na innej partycji niż systemowa , i po formacie systemowego dysku żeby odpalić grę muszę ją ponownie zainstalować. Da się jakoś tą czynność pominąć ??

Pozdrawiam

W 90 % przypadków - nie da się bez ponownej instalacji. Pozostałe 10 % poznasz po tym że po wybraniu pliku wykonywalnego gra (czy inny program) się uruchomi.

aha okk, a jeżeli chodzi o tego windowsa?? jest jakiś sposób inny czy tylko ponowna instalacja z macierzystego nośnika na którym 1 raz wpisałem cd-keya ??

Piotrek892 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.

dobra dziękuje za pomoc, problem rozwiązany

1post poprawiony :wink:

temat do zamknięcia