Problem z ponownym zainstalowaniem Java

Witam…zainstalowałem Java, ale potem musiałem odinstalować i jeszcze raz zainstalować, odinstalowałem normalnie bez problemu przez YU2010 i wszystko przebiegło bez problemu…i teraz jak próbuje zainstalować po raz drugi to wyskakuje mi, że Java już jest zainstalowana i czy chcesz przeinstalować? Klikam ok…mimo tego, że jest wywalona i nigdzie w żadnym panelu sterowania od odinstalowywania jej już nie pokazuje…i potem wyskakuje, że “ta operacja jest poprawna tylko dla programów które są zainstalowane”.Co mogę z tym zrobić? Bo tej Javy nie mam, a potrzebuje tego…i nie mam jak tego zainstalować…

nie-dziala-java-nie-mozesz-zainstalowac-javy-rozwiazanie-t422001.html

Tak…piękny napis…pocałuj mnie gdzieś bo nie działam na 64 bitowym systemie…ktoś jeszcze ma jakieś pomysly? Albo 64 bitową wersję tego programu do usuwania ?

Usuń ręcznie w REJESTRZE MASZYNOWYM w SOFTWARE cały rejestr “JavaSoft”. Wtedy zainstalujesz. Wiem dlaczego tak ci sie stało ale szkoda czasu na tłumaczenie. Zrób to ca napisałem i będzie OK

Nie nie…trochę burdel się zrobił…bo to dość długa historia…ale nie ma tego tam:

Podaj dokładnie całą ścieżkę.

Nie wiem. Tam to powinno być. Robiłem to kilka razy. Ale raz z JAVA przegrałem bo przy instalacji nowej wersji wywalił mi na końcu błąd i juz przy nowej lub starszej ten błąd był. Niestety przegrałem. Skończyło się formatem.