Problem z ponownym zainstalowaniem programu

Mam taki problem,że nie mogę ponownie zainstalować programu,który był już kiedyś zainstalowany na moim komputerze. Deinstalacja tego programu nie została dobrze przeprowadzona i teraz to sie odbija. Instalator programu nie może rozpocząć procesu Instalacji,gdyż nie może odnależć żródła instalacji. Wyskakuje monit z prośba o włożenie płyty CD z danym programem .A ja przecież program instalowałem z dysku,pościągnieciu z sieci . Czy jest szansa na ponowne ,poprawne zainstalowanie programu.?

Po prostu na końcu Instalator Windows podaje komunikat ,ze Zródło do Instalacji nie istnieje .

Komunikat po angielsku brzmi: "The feature you are to use is on a CD-ROM or other removable disk that is not available. "

Jaki program i w jakiej wersji

Chodzi o program Sunbelt CounterSpy. Bardzo dobry program do usuwania Spyware i nie tylko . Ale zabiera dość sporo pamieci podczas rzeczywistej pracy na co dzień . I na dodatek można go tylko przez okres próbny testowac. Chciałbym móc go ponownie na pare dni zainstalowac i niestety nie mogę.

instalator informuje cię, że “składnik”, a nie żródło(source) jest na cd;

prawdopodobnie chodzi właśnie o składnik konieczny do rejestracji

programu po upłynięciu okresu testowego

Prawdopodobnie ma kolega racje,bo inna starsza wersje udało mi sie zainstalować . Tylko,że z kolei był problem z jego aktualizacją .Ale samo skanowanie udało się przeprowadzić,z tym że w przypadku takiego programu Bieżąca Aktualizacja jest podstawą skutecznego działania.

Ale chciałbym przy okazji stwierdzić ,że juz kiedys miałem taki sam problem z przegladarką Opera i dopiero skuteczne wyczyszczenie wszelkich po niej sladów spowodowało,że pewnego dnia udało mi sie ja wreszczie ponownie zainstalować . A Opera jest niezastapiona. Czasami tylko siegam po IE,jak musze coś z Angielskiego przetłumaczyc,bo tutaj mam pod nią Translatora.A przecież Opera jest zupełnie Freeware i nie powinno byc podobnego komunikatu.