Problem z Pop Tray 3.03

mam kilka kont pocztowych w OE 6 sciągnołem sobie tutaj Pop Tray 3.03 ale nie moze sie polączyc z poczta na o2.pl tam są inne ustawienia pop3 995 i wymaga zabezpieczeń SSL niż na pozostałych Wp.pl czy Onet.pl i nie moze sie polaczyc z tą pocztą Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić z góry dziekuję

W miejsce LOGIN wpisz cały adres np. login@o2.pl

:okulary:

Dzieki Golden Finger ale niestety nia pomoglo nie wiem co dalej chyba usune ten program

Bezwzględnie źle wpisujesz dane konta. :slight_smile:

Korzystam z PopTray’a (obecnie 3.0.3) długo, mam konto na tlenie i nigdy nie mam z nim problemów w Poptray’u, tak więc problem leży po Twojej stronie, nie programu :smiley:

pop.jpg

:okulary:

poczta.o2.pl <-- SMTP i POP3

A jak próbowałem niedawno w Operze skonfigurować konto na o2, pokazalo mi sie, ze SSL nie jest obslugiwane przez konto.

Jak skonfigurować program pocztowy (konto e-mail)?

Każdy użytkownik serwisu Tlen.pl w momencie rejestracji otrzymuje konto e-Mail o pojemności 1 GB, a także 3 adresy e-mail do tego konta (login@tlen.pl, login@o2.pl i login@go2.pl).

Serwer POP3: pop.tlen.pl

Serwer SMTP: smtp.tlen.pl

w programie pop tray wpisujesz :

nazwa : tlen

serwer:pop3.tlen.pl

login : swój login z konta przed znakiem @

hasło : swoje hasło do konta mailowego do tlenu

Chyba sie mylisz:

Zobacz więcej

ten fragmęt pochodzi z http://www.tlen.pl/pomoc/konto_email.html to se sprawdż

Twój i mój cytat są z o2.pl jesli są inne wersje, to moze obslugują dwa adresy serwerów? Ja mam wszystko skonfigurowane jako poczta.o2.pl i dziala, nie wiem jak z:

Serdeczne dzięki wszystkim>Wpisałem w serwer pop3 pop.tlen.pl i narazie jest ok ale wczesniej na poczta.o2.pl też mi raz odebrało ale potem wyrzuciło bląd. Jeszcze raz serdeczne dzieki wszystkim