Problem z poprawną instalacją sterowników

Witam.

Posiadam laptopa Sony Vaio, model: VGN-NW21SF/S i ostatnio borykam się z małym problemem, mianowicie chodzi o banalną niby instalację sterowników karty graficznej (ATI Mobility Radeon HD4570). Po skorzystaniu z partycji recovery (stawiałem system od nowa) nie mogę sterów grafy zainstalować poprawnie. Postępuję niby zgodnie z procedurami ściągając je ze strony producenta, modyfikując Mobility Modder’em a i tak coś jest nie tak, gdyż gry się strasznie tną, występują artefakty i często po chwili wyskakuje czarny ekran (sterownik karty nie odpowiada itd.).

Próbowałem odinstalować wszystko, włącznie z podstawowymi sterami instalowanymi przez Windows Update, czyszcząc Driver Sweeper’em i wciąż porażka. Po zainstalowaniu podstawowych z WU i próbie skorzystania z opcji „Auto Detect and Install” wyskakuje takie coś:

f131cc1e95959905m.jpg

Jakieś propozycje, porady?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam.

maku13.

spróbuj ściągnąc sterowniki ze strony producenta laptopa

Tak zrobiłem, oraz zaktualizowałem stery do wersji 10.12, lecz problem wciąż istnieje. Co prawda Menadżer Zadań poprawnie wyświetla nazwę karty (wcześniej wskazywał HD4500, a teraz HD4570) oraz nareszcie uruchamia się CCC (wcześniej po kliku w CCC nie działo się nic), lecz w BF3 wciąż mam trójgłos i spowolnienie, a NFS The Run się wiesza.

Bo ta karta jest za słaba do tych gier, w bf3 trzeba wyłączyć jakiś efekt stereo czy tam surround nie pamiętam dokładnie, ale cudów się nie spodziewaj.