Problem z poprzednimi ustawieniami mojego konta

Witam. Bardzo prosze o pomoc i jakies wskazowki co robic.

Posiadam niemieckiego windowsa, dostajac komputer (juz z zaladowanym windowsem i wgranymi pewnymi programam) zmienilam wszyskie ustawienia, ustawilam jezyk polski, zainstalowalam nowe programy i normalnie uzytkowalam komputer. gdz dzis chcialam wejsc na moje konto najpierw pisalo mi ze ustawienia z mojego konta nie moga byc zaladowane a pozniej po wpisaniu przeze mnie hasla owszem konto zaladowalo sie, ale zniknela moja tapeta, wszyskie ikonki, i to co sobie tam podczas ostatnich miesiecy instalowalam, wszysko bylo jak wtedy gdy dostalam kompa, to co wtedy mialam tam zainstalowane jest teraz tez, wszysko znowu jest po niemiecku ale zostal np moj polski juz word ktory sobie sama zainstalowalam ale gdy cos w nim pisze to czcionka na klawiaturze ustawiona jest po niemiecku, zostaly tez pliki w moich dokumentach ktore sobie tam stworzylam ale zniknelo np gadu gadu jakbym nigdy go nie instalowala a w przegladarce zniknely wszystkie moje ulubione strony

pytanie brzmi jak przywrocic ustawienia z powiedzmy jeszcze wczoraj, gdy wszystko dobrze dzialalo

czytalam ze mozna wejsc w (start->uruchom–>cmd) a potem wpisac tam

ren ntuser.dat ntuser.old [wciskasz klawisz ENTER]

ren ntuser.bak ntuser.dat [wciskasz klawisz ENTER]

i ze to powinno przywrocic stare ustawienia, ale moj problem jest taki czy to mi przwroci ustawienia z wczoraj czy tez te zupelnie pierwotne gdy jeszcze wszystko bylo po niemiecku… czyli ok 2 miesiace temu

przepraszam jesli to jakies glupawe pytanie ale kompletnie nei znam sie na kompie …

http://forum.pclab.pl/lofiversion/index … 18998.html