Problem z portami

Witam. Posiadam router mobilny z huawei e5577 z t-mobile. Od jakiegos czasu nie dziala mi sieć w ps4 i dostalam takiego emaila - Aby umożliwić pełen dostęp do usługi PSN należy dokonać przekierowania poniższych numerów portów w ustawieniach sprzętu sieciowego (np. router):

TCP: 80, 443, 465, 993, 3478, 3479, 3480, 5223, 8080
UDP: 3478, 3479

Oprócz powyższych portów uprzejmie proszę również o przekierowanie poniższych:

TCP: 9293 (Gra zdalna oraz zdalne uruchamianie)
TCP: 1935, 2805 -2899, 6667 (funkcje “Na Żywo”)
TCP: 9309 (Asystent Menedżera Zawartości)
UDP: 9293 (Gra zdalna oraz zdalne uruchamianie)
UDP: 9309 (Asystent Menedżera Zawartości)

W celu przekierowania powyższych portów skontaktuj się ze wsparciem technicznym producenta sprzętu sieciowego bądź z dostawcą usług internetowych. Nie moge znaleźć opcji gdzie można zmienic porty, gdzie to jest? Załączam screena

Posiadasz wykupiony publiczny adres IP? Jeśli nie, to przekierowanie nie da żadnego efektu.

2 polubienia

W sensie? Przepraszam ale jestem mega zielona :x mam po prostu internet z t-mobile lte i nikt oprocz mnie nie ma do niego dostepu

W takim razie prawdopodobnie posiadasz prywatny adres, co oznacza, że przekierowania portów nie da się wykonać.

1 polubienie

Ile razy mam jeszcze pisać tutaj, ze operatorzy za publiczne IP pobierają opłatę i w 99%, szczególnie mobilni, dają taka możliwość w ofertach biznesowych? Tacy fachowcy i Eksperci sieciowi jak ttaj powinni miec o tym pojecie, ale nie maja bo trudno znaleźć 5 minut i poczytać w internecie.

A Ty znowu swoje. Zapytał przecież czy ma wykupiony, bo o zgrozo niektórzy wiedzą, że można coś takiego zrobić. Zapytał przy pierwszej odpowiedzi, a Ty zaś dramatyzujesz jak balerina.

Oficjalnie dostajesz ostatnie upomnienie przed kolejnym już wyciszeniem. Nie za żywota i dlatego, że mi się nudzi, a dlatego, że po raz kolejny nie zadałeś sobie trudu zrozumieć posta i urządzasz sobie osobiste wycieczki do użytkowników.

Naprawdę chciałbym wiedzieć dlaczego wiecznie tu wracasz i robisz ten sam cyrk. Przecież tutaj jest tak źle…

2 polubienia

Ja cokolwiek tutaj nie napisze to każdy odbiera, ze mu coś robię swoimi postami. To jest nie normalne.

Zapytał się czy ma otwarte porty, ale zna się na tym trochę lepiej ode mnie przynajmiej takie ja mam wrażenie jak mi coś odpowiada na sieciach i chyba wie, że 90% ludzi ma oferte prywatnego internetu. Mobilni dostawcy w szczególności bardzo rzadko dla klientów indywidualnych daja dostęp do publicznego IP nawet za opłatą. Tylko dla biznesu są takie usługi. Narazie Orange z tłumu sie wybija i bez opłąt daje zmienne publiczne IP bo widocznie ma nadmiar IPv4.

Nikogo nie chciałem urazić, zbluzgać i w ogóle, ale oczewiście co nie napisze to wszystkich obrażaj, bluzgam itp, itd. To naprawdę chore z waszej strony.

O zakładanie kont i ich usuwanie kiedy chce pretensję najlepiej na piśmie złóż do prezesa dobreprogramy. Bo skoro mogę bo dali taka możliwość to co. Chcesz banować, banuj. Tylko pomyśl tez o tym co pisał, a nie tylko o tych co Flagują czy raportują, że złe. Chyba tego nie robisz nigdy bo wolisz dla świętego spokoju jak masz flagę zbanować niż myśleć. Rola moderatora nie jest taka, że ma bezmyślnie upominać, banować, ukrywać posty, tylko ma karać pod uwagę tez, to, że ten co napisał i wszystkich flagujących uraża, może tez nerwowo nie wytrzymać, ze znowu komuś lub wszystkim tylko ja an tym forum przeszkadzam i tak ich krzywdzę okrutnie, ale oni mnie nie, Napisz do papieża niech wszystkich innych z forum na ołtarz wyniesie bo święci, a mnie do piekła bo tak was tu poniżam.

Naprawdę nie masz pojęcia jakim hejtem mnie tu wszyscy zjeżdżają, ale kompletnie nawet przez sekundę tego nie bierzesz pod uwagę, że ja tak to mogę odebrać, tylko ciągle wszystko moja wina tutaj i po co ja tutaj? Po to, że żyję w wolnym demokratycznym kraju i nie możesz mnie wygonić z tąd bo Regulamin forum masz niższą rangę niż przepisy w państwie.

zdziwko1