Problem z portem i sciaganiem z azerusa?

Witam mam pewnien problem poniewaz problem z np. bitcometem lub azerusem tzn. wyskakuje mi blad w bitcomecie jest to canot listen to port : 25248 a w azerusie ciągle mnie informuje ze mam też coś z portem nie tak nie wiem co trzeba zrobic zeby chodzilo dobrze.Dzis instalowalem program “Gene6 Ftp Server” i on właśnie robił coś z tymi portami ale go wywalilem i od tej pory mam właśnie problem z portem pliska jak to naprawic żeby mi chodzilo wszystko w azerusie mam ciągle zulta głowe.Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz:)

To jest program do udostępniania plików w FTP, i on nic nie namieszał.

Masz poprostu zablokowane porty p2p. Kto jest dostawcą internetu, jaki masz typ łacza oraz Firewall :?

mam przez multimedia kablowke stale łacze mam tylko noda zadnego firewall jak to naprawic prosze o pomoc:(:(:frowning:

Musisz się skontaktować z dostawcą - nie widzę innego wyjścia :roll: Poprosić o odblokowanie portów :slight_smile:

Tunelowanie - Ale nie wiadomo na ile jest to legalne, tyle samo jest osób uwazających to za nielegalna co za legalne. Zadzwono do Administracji sieci i popros o doblokowanie portów na których działają te programu.

W przyadku BitCometa są to losowe porty, więc ustaw w opcjach jeden :slight_smile:

ale przeciesz jak sciagam jakies mp3 z stron to normalnie mi idzie transfer tylko mam tak od kilku godzin w bitcomecie i azerusie:) no i ciagnie mi plik ale bardzo słabo a sedy są:(:(:frowning:

Ściąganie ze stron a ściąganie poprzez sieć P2P to zupełnie inne rzeczy… w P2P używane są porty, które często są blokowane przez administratorórw - tak jak w Twoim przypadku :slight_smile:

a to jest zablkowane na stałe czy niedługo zostana odblokowane jestem zielony w tym , a mam taki problem pierwszy raz:(

Nie jezeli są zablokowane , to dopiero rozmowa z Administracją i odblokowanie portów przez Administracje moze pomóc :slight_smile:

a czym to może byc spowodowane zablokowanie portów ??

Niczym, poprostu jezeli nie zainterwniujesz takie organiczenia są nałozone, przez Administracje :?

Nie. Na naszym forum takiej pomocy nie udzielamy. I proszę się tego trzymać.

czyli nie ma innego sposobu tylko zadzwonic do tego admina i bedzie po kłopocie??

Niestety nie ma :roll:

Tego nie możemy zagwarantować, ale jeżeli Admin pozytywnie rozpatrzy Twoją prośbę, to powinno pomóc :slight_smile: