Problem z Posłańcem i stroną http://sys32win.com/


(Kyziu87) #1

http://sys32win.com/

od jakiegoś czasu wyskakuje mi okienko, które u górze ma napis "usługa posłaniec" potem wynotowane po angielsku krytyczne błędy systemu windows i porada, że by rozprawić się z zagrożeniami trzeba ściągnąć odpowiednie darmowe oprogramowanie z w/w strony. Zapewne jakiś złośliwy trojan, czy cuś:ktoś podpowie jak to usunąć? już kiedyś mi się coś podobnego działo i operator sieci zablokował mi dostęp do internetu, bo ponoć rozsyłałem spam po całej sieci...i musiał zrobić format:/c


(klemensior15) #2

miałem coś podobnego i zrobiłem to wchodząc w panel sterowania narzędzia administracyjne i tam w usługi i poszukaj tam będzie usługa posłaniec i ją wyłącz ale w razie czego poczekaj na kogoś bardziej doświadczonego mi to pomogło.


(Kyziu87) #3

Dzięki, puki co zrobiłem jak poradziłeś. Narazie mam nadzieję pomoże, jeśli będzie inna koncepcja to zmodyfikuję.

Jeszcze raz dzięki:)


(Waldemi) #4

Wklej logi z Hijacka i Silenta http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654. Na pewno jeszcze coś tam siedzi.


(Monczkin) #5

arshenik proszę nazwać temat konkretnie


(Kyziu87) #6

Zrobiłem jak waldemi radził,oto efekt. Jestem pod wrażenie szybkości odpowiedzi ludzi i...hm, życzliwości? Dzięki Wam wielkie:)


(adam9870) #7

Usuń wpis HJT.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Ponadto proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2.