Problem z power gg

Nie wiem czemu ale jak instaluje power gg na gg 7.6.1688 to gdy włacze ikonke power gg i wpisze hasło i jak juz gg sie właczy wyskoczy błoad ze nie moze sie połaczyc i power gg nie działa nie wiem dlaczego prosze o pomoc moze mam zła erjse power gg? Chociaz nigdzie nie jest napisane jak to wersja :confused:

musi byc napisane. a zkad sciagałes powera?

zainstaluj wersję Gadu-Gadu 7.6.1677, następnie zainstaluj Power Project 2.80

http://www.programs.pl/program,55.html

u mnie działa jak trzeba, nie ma żadnych problemów

nie rozumiem - dlaczego a może i wiem, bo ostatnio dostałam link na jakąś dziwną stronce i chciałam wejsc na nia ale mi nie otwierało - a obecnie gg mi nie otwiera no i wyskakuja nie chcciane str.www- penie trojan?no ale co dalej mam zainstalowany kasperski i on skanował i nic?

W sumie moj problem polega na tym ze moja siorka moze bez wpisywania hasła wejsc na moje gg. Gdy ja zamkne swoje gg i moja siorka odrazu po mnie kliknie 2 x lpm na ikonke gg zeby wyskoczyło okienko z uzytkownikami aby wpisać hasło, i gdy nie wpisze hasła tylko otworzy jesczze raz okienko z logowaniem to, to co otworzyła za drugim razem otworzy moje gg a to drugie okienko zostanie tak jak było …

Denerwuje mnie to gg. Moze ktos mi poradzi jak mam naprawic problem? Ewentualnie prosze o doradzenie jakiegos fajnego przejrzystego komunikatora, najelpiej jak by mozna było transportowac do niego archiwum z gg :))

i dalej nic:(