Problem z powolnym internetem

Witam

Mam problem z moim internetem. Nie wiem czego jest to wina, ale podejrzewam, że może to być ruter, ponieważ na moim tel jak i na lapku oraz na komputerze stacjonarnym internet strasznie powoli chodzi.Strony ładuje, ale bardzo powoli - pobieranie jest 60 kb, czasami podskoczy do 160kb (wow). Wczoraj jeszcze internet dobrze działał. Skanowałem komputer programem Malware Bytes anti malware(Z NIEaktualną bazą danych, ponieważ nie może mi pobrać aktualizacji), nie wykazał on nic. Na ruterze jest zainstalowana najnowsza aktualizacja z oficjalnej strony TPLinka. Proszę o dalsze instrukcje, jakie mam porobić skany wam potrzebne. Na dole podaje mój ruter. Dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

Mój ruter:

TP-Link TL-WR841N(PL)

zresetuj router (wyłącz i włącz).

Robiłem to wiele razy brak skutku 

Sprawdź w ruterze (jeśli masz taką możliwość) z jaką prędkością jest połączony z twoim dostawcą internetu. Możesz też zrobić test, czy po podłączeniu innego rutera problem nadal występuje.

Moim zdaniem (jeśli jak mówisz tak samo wolno działa na wszystkich urządzeniach) może to być awaria po stronie dostawcy. Najlepiej zgłoś sprawę do operatora.

Sprawdź czy masz opłacone rachunki :wink:

Witam problem rozwiązany jak mówił magw jest to sprawka dostawcy ponieważ dwie firmy połączyły siły i ktoś poucinał kable czy cus :slight_smile:

xd Dziekuje za odpowiedzi