Problem z powrotem do starej wersji Chrome 9 z wersji Beta

Witam,

używam przeglądarki Google Chrome od wersji 2.0 i pierwszy raz zdarzył mi się z nią kłopot, mianowicie:

Posiadałem najnowszą wersję stabliną 9.0xxxxx i coś mnie pokusiło, aby spróbować zainstalować wersje BETA.

Wszystko pięknie się ściągnęło zainstalowało itd.

Stwierdziłem, że beta jest niestabilna i postanowiłem powrócić do wersji 9. W tym celu odinstalowałem wersję 11 i chciałem zainstalować 9.

Tu się zaczyna kłopot, bowiem w żaden sposób nie mogę jej zainstalować, piszę mi komunikat, że na komputerze jest już zainstalowana przeglądarka Google Chrome. Dlatego wziąłem opróżniłem wszystkie zakamarki w systemie, aby pozbyć się pozostałości, a problem nie ustępuję. Czyściłem komputer CCleanerem, Tune Up Utilities i nic…

Pomóżcie mi jak się pozbyć pozostałości, gdzie jeszcze przeglądarka mogła się schować ?

problem-google-chrome-t436557.html#p2769913

kontynuacja poprzedniego tematu

Zainstaluj Revo Uninstaler jest na dobrych programach(wersja bezplatna) i nim usun wszystkie elementy google chrome potem zainstaluj jeszcze raz chroma.

andrzej31 , albo ja jestem głupi i nie umiem szukać, albo nie wiem.

Program nie znalazł mi ani jednego składnika GoogleChrome…

Proponowałbym prześwietlić rejest systemowy, pod kątem pozostawionych wpisów przez to przeglądarkę.

Pablo79 , CCleaner to zrobił :stuck_out_tongue:

kuboludek100 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Proszę o pomoc !!

Profil użytkownika przeglądarki usunąłeś? Czyli nie tylko to co w …\Application ale też folder obok -> …\User Data? Wyeksportuj sobie przedtem zakładki i co tam jeszcze może ci się przydać na potem.

PS. Zajrzyj jeszcze tutaj -> HKEY_CURRENT_USER\Software\Google i wywal wszystko. Oczywiście robiąc przedtem kopię zapasową tego klucza

Pomogłeś, thx : * :smiley: