Problem z PPM (IE 3.0)

Witam!

Opowiem wam małą historyjkę (jeśli chcesz przejść od razu do problemu patrz końcówka posta ^^).

Kilka miechów temu (z 6) kupiłem sobie myszkę IE 3.0, wszystko ładnie było. Pograłem dwa miechy i nagle coś się zaczęło psuć z LPM, a mianowicie wciskam LPM a komputer reaguje jak bym wcisął 2 razy, ale nie zawsze, tak się zdarzało mniej/więcej co 5 kliknięcie, no ale przeszukałem google, nic nie było ciekawego co mogło by pomóc, minął z tydzień. LPM już mi działał dobrze, sam się naprawił… jak? Nie wiem…

Pograłem z tydzień i się zaczął inny problem. [TU ZACZYNAM OPISYWAĆ PROBLEM] Chodzi o to że teraz faze ma PPM, trudno opisać problem ale postaram się wam to opisać na podstawie Call Of Duty.

No to ustawiłem sobie w opcjach że ADS (przybliżenie broni, by było oddać celniejsze strzały, myślę że większość wie o co chodzi) się włącza gdy TRZYMAM PRAWY PRZYCISK MYSZY a nie jak raz wcisnę.

No i hostuje sobie jakąś tam pustą mapke itp. no i mam broń, wciskam PPM żeby przybliżył celownik, i celownik się przybliża na chwile i potem oddala, przybliża, oddala, przybliża oddala…

Czyli jest tak jakbym puszczał ten PPM, ale ja go cały czas trzymam! Więc nie wiem czemu komp reaguje jakbym go puszczał, a i dodam że to jest tak że np. raz gram sobie z 2h i jest dobrze, potem nagle nadchodzi ta faza i grać nie idzie… Co to ma być? Kupowałem myszkę w sklepie Vico. Czy myszki mają jakąś gwarancję? Macie jakieś pomysły? Pomóżcie bo ja już nie daje rady, mam spary w ligach i tak się grać nie da.

Tak, myszki maja gwarancję, pod warunkiem że zachowałeś paragon…

adzioo ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Sprawdź na innym komputerze, jak będzie to samo to możesz spróbować rozebrać (skoro nie masz paragonu) i wyczyścić, mgło coś się dostać pomiędzy przycisk a obudowie i ogranicza głębokość wciskania PPM.

Sprawdzałem na innym kompie to samo, a dodam że jak miałem XP to było all ok, ale na 7-ce sie zaczęło… :confused:

A jak otworze tą myszkę to będzie dało się ją złożyć? ( bo raz mialem tak że jak mi sie dawno myszka rozwaliła i jak ją otworzyłem to już się złozyc nie dało ;/ )

Jeszcze mi się nie zdarzyło abym nie mógł złożyć myszki, ale jak połamiesz, pourywasz obudowę to faktycznie będziesz miał problem.