Problem z PPM (IE 3.0)


(Adziooziomxd) #1

Witam!

Opowiem wam małą historyjkę (jeśli chcesz przejść od razu do problemu patrz końcówka posta ^^).

Kilka miechów temu (z 6) kupiłem sobie myszkę IE 3.0, wszystko ładnie było. Pograłem dwa miechy i nagle coś się zaczęło psuć z LPM, a mianowicie wciskam LPM a komputer reaguje jak bym wcisął 2 razy, ale nie zawsze, tak się zdarzało mniej/więcej co 5 kliknięcie, no ale przeszukałem google, nic nie było ciekawego co mogło by pomóc, minął z tydzień. LPM już mi działał dobrze, sam się naprawił... jak? Nie wiem...

Pograłem z tydzień i się zaczął inny problem. [TU ZACZYNAM OPISYWAĆ PROBLEM] Chodzi o to że teraz faze ma PPM, trudno opisać problem ale postaram się wam to opisać na podstawie Call Of Duty.

No to ustawiłem sobie w opcjach że ADS (przybliżenie broni, by było oddać celniejsze strzały, myślę że większość wie o co chodzi) się włącza gdy TRZYMAM PRAWY PRZYCISK MYSZY a nie jak raz wcisnę.

No i hostuje sobie jakąś tam pustą mapke itp. no i mam broń, wciskam PPM żeby przybliżył celownik, i celownik się przybliża na chwile i potem oddala, przybliża, oddala, przybliża oddala...

Czyli jest tak jakbym puszczał ten PPM, ale ja go cały czas trzymam! Więc nie wiem czemu komp reaguje jakbym go puszczał, a i dodam że to jest tak że np. raz gram sobie z 2h i jest dobrze, potem nagle nadchodzi ta faza i grać nie idzie... Co to ma być? Kupowałem myszkę w sklepie Vico. Czy myszki mają jakąś gwarancję? Macie jakieś pomysły? Pomóżcie bo ja już nie daje rady, mam spary w ligach i tak się grać nie da.


(jarekm26) #2

Tak, myszki maja gwarancję, pod warunkiem że zachowałeś paragon...


(Agatonster) #3

adzioo ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Pampali) #4

Sprawdź na innym komputerze, jak będzie to samo to możesz spróbować rozebrać (skoro nie masz paragonu) i wyczyścić, mgło coś się dostać pomiędzy przycisk a obudowie i ogranicza głębokość wciskania PPM.


(Adziooziomxd) #5

Sprawdzałem na innym kompie to samo, a dodam że jak miałem XP to było all ok, ale na 7-ce sie zaczęło... :confused:

A jak otworze tą myszkę to będzie dało się ją złożyć? ( bo raz mialem tak że jak mi sie dawno myszka rozwaliła i jak ją otworzyłem to już się złozyc nie dało ;/ )


(Pampali) #6

Jeszcze mi się nie zdarzyło abym nie mógł złożyć myszki, ale jak połamiesz, pourywasz obudowę to faktycznie będziesz miał problem.