Problem z prawami w Win Home

Na komputerze sieostry jest WIN HE. Są dwa konta administratorów (siostry i brata)

Konto brata działa bez problemu, ale siostra nie ma dostępu do folderu Moje Dokumenty (a przechowuje tam swoje zdjęcia i td). Do tego folderu nie ma dostępu ani z konta brata, ani z jej konta. Jak loguje sie na koncie ADMINA i próbuje nadać prawa to niby ma full control, ale nie może przejąć na własność. W zakładce jest tylko Asministrator i Administratorzy, nie można dodać nikogo więcej aby folder został przypisany komuś innemu.

Jak odzyskać dostęp do tych dokumentów? :?

A jaki jest komunikat systemowy jak siostra chce się dostać do swojego folderu “Moje Dokumenty”?

Ogólnie to foldery się otwierają, ale podgląd dokumentów (zdjęć) jest nie możliwy.

Przy fotach wyświetla się “Podgląd nie dostępny”, a przy muzyce nie pamiętam dokładnie ale coś w rodzaju że ścierzka jest niewłaściwa czy “Nie można odnależć ścierzki”.

Czy przypadkiem ktoś nie zmienił domyślnej lokalizacji “Moje Dokumenty”? Sprawdź we właściwościach folderu na pulpicie

Powinno być C:\Documents and Settings\uzytkownik\Moje dokumenty

Jeśli jest inaczej to wybierz “przywróć domyślne”

No właśnie nic nie było zmieniane;/ Ale sprawdze jeszcze czy siostra coś zmieniała. Poprostu po stworzeniu drugiego konta z uprawnieniami admina na jednym profilu nie ma dostępu do Moich dokumentów… :frowning:

Zrobiłam format i po problemie.

Ale sytuacja mnie zadziwiła… Nadal nie wiem co się stało…