Problem z prędkością neostrady 2mb

Witam. Mam taki problem z neostradą 2mb. Do 24 stycznia miałem neo 256kb i przedlużyłem umowę i teraz mam prędkość 2mb. I teraz jak sciągam z jakiejś stronki to czasami idzie do 250kb\s ale teraz praktycznie cały czas idzie do 60kb\s i nie więcej. A ściągam też utorrentem 1.7.7 i nawet gdy jest dużo seedów to tez idzie do 60. Czasem skoczy do 250 ale potem maleje do 20 i potem max jest 60kb\s. gdzy mialem neo 256 to prawie zawsze sciagalo sie z max predkoscia czyli okolo 32kb. Mam modem speed touch 330.

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Dużol zależy od servera. Np. sprobój ściagnać sterowniki z Nvidi i zobacz ile Ci leci bo ja mam 6 mbit i zawsze leci całym łączem. A na torrenty nie masz co liczyć maks 100 kb/s. Jeśli chodzi o tą wcześniejszą sytuację to poprostu wykorzystywało całe łącze bo było wole teraz masz szybsze i nie wykorzystuje poprostu… :stuck_out_tongue: :mrgreen:

ile mozna razy pisac tyematy typu" Problem z netem" uzyj wyszukiwarki i poczyaj !

search.php?keywords=transferem&terms=all&author=&fid%5B%5D=2&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj