Problem z procesem defrag... uruchamia się samoczynnie

Witam!

Mam problem z procesem defrag, otóż uruchamia mi się on samoczynnie co jakiś czas zajmując cały jeden rdzeń (mam P4 2,8 GHz dwurdzeniowy), jak już sie uruchomi ten proces to jedynym sposobem na pozbycie się go jest restart systemu.

Wiem że proces ten to defragmentator HDD z tym, że jak chce uruchomić go sam to automatycznie uruchamia się jako dwa procesy i całkowicie zawiesza system.

Obojętnie jakiego programu defragmentującego używasz, możesz wyłączyć automat. Sam proces można uruchamiać ręcznie w zależności od potrzeb. Automatyka ma swoje plusy i minusy. Mam u siebie automatyczną defragmentację, ale wcale nie przeszkadza to w normalnej pracy kompa. Polecam PerfectDisk lub O&O Defrag. Diskeeper, z racji zamulania kompa, na trzeciej pozycji.

Właśnie mi o to chodzi, z tym, że nie wiem jak i gdzie go wyłączyć :cry:

U mnie niestety ona przeszkadza żeby nie powiedzieć uniemożliwia pracę na kompie

To może w końcu napisz, jakiego używasz defragmentatora, będzie łatwiej podpowiedzieć Ci jak go wyłączyć. Możesz to też zrobić w każdej chwili przez Menedżera zadań. Jak już go wyłączysz to uruchom ręcznie i w opcjach odznaczyć automatyczną defragmentację.