Problem z procesem od karty dziękowej pochłania 100% procka

:slight_smile: witam wczoraj zakupiłem kartę dźwiękową

CREATIVE X-Fi XtremeMusic

mój procesor to cel.2.9

512 ram

Win xp SP2

zainstalowałem wszystko ok gra włączam film oglądam i gdy jest koniec filmu wyłączam program powerDVD lub jakikolwiek do oglądania i jeden proces od karty dźwiękowej pochłania całą moc procka i wszystko się zawiesza ;/ chodzi o proces

proces. DLLML.exe

nie wiem za co on odpowiada ale żre procka nie miłosiernie jak się zawiesi

jest uruchamiany razem z systemem windows a jego lokalizacja to

C:\Program Files\Creative\Shared Files\Module Loader\DLLML.exe

jak go wyłączę w menedzerze urządzeń procesor pracuje normalnie w stanie bez czyności 4% zużycie procesora wyłączyłem ten proces podczas uruchamiania systemu ale wtedy niema dźwięku ;/ proszę o jakąś poradę jak rozwiązać ten problem dziękuje

:frowning:

Spróbuj przeinstalować sterowniki na nowsze.

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły. :slight_smile:

:smiley: dzięki Joan pobrałem cały soft nowy ze strony producenta creative i już jest ok już nie występuje ten problem wszystko ładnie śmiga :slight_smile: ale karta też ma spore wymagania z 512MB ramu zabiera 10 % a od samej karty pracuje 9 procesów podczas słuchania muzy zużycie procka idzie do 70% ale głos jest miodzio jak żyje jeszcze takiego nie słyszałem wcześniej miałem tylko zintegrowaną nie wiedziałem do wczoraj ile traciłem :cry: teraz utworek mp3 128kbps gra jak WMA o jakości 1400kbps :o dzięki technologi Crystalizer :smiley: 24bity to jest to !