Problem z procesem RUNDLL - logi

Witam wszystkich !!

Z góry dziekuję

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Pobierz The avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

=> Kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).

Po resecie może pojawić się okienko na dosłownie kilka sekund oraz log w notatniku. Wejdź tam gdzie masz avangera i skasuj plik backup.zip czyli np. c:\avanger\backup.zip.

Zastosuj VundoFix + Trojan.Vundo Removal Tool + VirtumundoBeGone + SDFix.

Po wykonaniu pokaż nowy log z hjt, SilentRunners + log numer 1 z L2Mfix.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Wykonałem wszystko z wyjątkiem fixvundo.exe ponieważ winda pisała uparcie że wystąpił problem… i zostanie ona zamknięta. Okienko z problemem RUNDLL.EXE już się nie pojawia, można wreszcie włączyć zaporę systemu :slight_smile: Zamieszczam logi:

Jeśli trzeba, to zamieszczę logi z: Avenger, FixVundo i Sdfix

Proszę o odpowiedź i Dziekuję :slight_smile:

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\ytdcteuw.ini

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Usuń HJT jeśli będzie.

Po wykonaniu możesz pokazać dla pewności nowy log z Silenta, L2mfix oraz raport z SDFix.

Dopiero wróciłem do domku. Zrobiłem wszysto i wklejam logi:

Czy Ty w L2Mfix na pewno wybrałeś opcję numer 1? Poza tym log z Silenta jest bardzo ucięty. Proszę wkleić logi na nowo, ale tak jak należy.

Wybarałem opcję 2 :slight_smile: Sorki, mój błąd. Zamieszczam logi jeszcze raz:

Już jest ok.

Wybranie opcji numer 2 w L2mfix spowodowało czyszczenie komputera z VX2. Ty go nie miałeś więc nic nie zostało wyczyszczone. Początkowo narzędzie miało głównie właśnie taki cel ale jak widać - znalazło także inne zastosowania.

Dziękuję za pomoc i poświęcony czas :slight_smile:

POZDRAWIAM !!