Problem z procesorem/dyskiem - przycinanie podczas grania

ale mi teraz pojechales:P tzn wlaczyc tryb awaryjny i odinstalowac wchadzac do menadzera urzdzen>grafika>odinstaluj sterownik

W dniu 10.07.2008 , o godzinie 15:02 został dopisany post przez s1zu

jak bede postepowac wg tego: http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=542&t=s to wszystko “dobrze sie skonczy” :P???

Tryb awaryjny - odinstalowujesz w ,Dodaj lub usuń programy" - restart kompa - usuwasz z dysku C / jeżeli jest np. folder NVIDIA - czyścisz CCleanerem - instalujesz nową, pobraną wersję sterownika…

hmm czyli co kupic chlodzenie jakies albo cos?

“gra chodzi 10x szybciej” - i opis z mojego poprzedniego posta “incorrect timing effects”, czyli dokładnie to o czym piszesz. Zanim rozmontujesz komputer i zapłacisz za to żeby ci ktoś złożył ponownie, zainstaluj poprawkę AMD do której dałem ci link w kilka postów wyżej. Nie pomoże to odinstalujesz. Problem ten był znany w procesorach AMD 64x2 i dlatego wydali tę poprawkę.

Cytat z e-gielda:

Przeczytaj sobie całość. Link do artykułu: http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1562-all

Tak więc panowie wymiana pasty pod coolerem lub kupno PSU 650W to nie jest rozwiązanie wszystkich bolączek z komputerami.

thx wielkie wlasnie takie cos misie dzieje w tych grach… jak niepomoze to mam jeszcze do ciebie prosbe… otoz mam problem z odinstalowaniem sterownikow od grafiki!! - wchodze w panel sterowania dodaj usun programy zaznaczam nvidia display diriver i wyskakuje mi okienko : wskaz ktore kompenenty chcesz usunac z systemu/

* usun wszystkie sterowniki nvidia w tym sterownik ekranu

* —/---- oprocz sterownika ekranu

* usun tylko nastepujace:

nvidia display driver

?? co mam zaznaczyc

W dniu 10.07.2008 , o godzinie 15:18 został dopisany post przez s1zu

ok poprawka zainstalowana … instasluje san andreas zeby zobaczyc co i jak… i prosze o odpowiedz z tymi sterownikamni

nvidia display driver - jeśli chcesz odinstalować tylko sterowniki od grafiki (jaki rym! :D)

Odinstalowujesz wszystko.

Czyli ,Usuń wszystkie sterowniki nVidia w tym sterownik ekranu".

Wyłącz aktualizacje automatyczne - był taki błąd zużycie procesora 100% :

viewtopic.php?f=13&t=243854

choinka ja zrobilem tylko nvidia display costam… tak jak kazal poprzednik… to zle?

Co i jak żle bo już nic nie rozumiem ??

Musiałeś żle odinstalować.

Odinstaluj resztę i póżniej z C - przeczyść CCleanerem / w tematach co i jak /, zainstaluj nowe… :slight_smile:

odinstalowalem tylko nvidia driver cos tam… nie wszystkie tak jak ty mowiles. ale wlaczylem kompa ladnie zmienilem rozdzielczosc… znaleziono nowy sprzet czy jakos tak

i wszystko jest ok jak narazie

To zostaw i sprawdż.

Ale zawsze trzeba zainstalować sterowniki do karty graficznej a póżniej DirectX - inaczej z grami i filmami będą problemy.

s1zu , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Ponadto na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.