Problem z proecesem Kernel & System NT

Witam jestem nowy na forum, zarejestrowałem się bo mam problem z Winem 7 64 bit na laptopie Samsung ( core i3 4 gb ram) - pisze to z drugiego kompa). Mianowicie proces ten pojawił się niedawno i całkowicie potrafi zablokować komputer na kilka minut, w menedżerze jest że zajmuje on tylko 80 K pamięci i zabiera ok 5 % procesora. Ostatnio aktualizowałem sterownik karty sieciowej ale to było z dobry tydzień temu a problem występuje od wczoraj. Rozumiem, że nie jesteście wróżkami i nie wiece czym jest to spowodowane, dlatego rozumiem, ze mam wkleić logi, powiedzcie tylko jakim programem je uzyskać ? Miałem jeden BSOD ale folder minidump jest pusty

ps. przepraszam jeżeli temat jest w złym dziale, ale z tego co słyszałem spowodowany może być złymi sterownikami

Może on wskazywać na problem z każdym sterownikiem, tak więc na początek zainstaluj sterownik do chipsetu, potem zmień na inną wersję sterownik do grafiki oraz tak jak pisałeś na inny od karty sieciowej.

Możesz sprawdzić co było w BSOD w dzienniku zdarzeń. Tam będą informacje co to za błąd. Od tego można zacząć.

Właczyłem dziennik zdarzeń w usługach, gdzie się odczytuje błędy ?

Dodane 17.07.2012 (Wt) 19:25

Nikt nie pomoże ?