Problem z programami Bitspirit


(Zeb78) #1

Witam Was serdecznie! Mój problem polega na tym iż posiadam neta od swojego administratora i według umowy nie mogłem ściągać w godzinach od 7 do 20 a teraz zostałem poinformowany po tym jak zgłaszałem uwagi dotyczące działania internetu iż została wprowadzony limit połączeń! Więc odpalając bitspirita muli mi cały net a program z ledwą biedą połączy się z paroma dosłownie osobamii niechce nic prawie pobierać pomimo że seedów jest ponad tysiąc! Poradzcie coś czy da się temu coś zaradzić bo rozmowa z administratorem sieci nic nie daje i czy mam prawo rozczeń wobec tego iz wbrew umowie wprowadził ograniczenia na neta!Proszę Was o Pomoc!


(boger) #2

uzywaj dc++ :stuck_out_tongue:


(Adarek) #3

Zmień sieć . To jest nalepsza metoda. Strata klijętów najbardziej boli bo nie mają wpływów. Jak inni mają podobnie to - hurtowa przesiedka do innej sieci.


(Zeb78) #4

Ale jak dotąd przez 2 lata nie było żadnych problemów aż dopiero teraz wprowadzono takie ograniczenie bez mojej wiedzy ani bez poinformowania mnie wcześniej o tym fakcie! Dodam iz w umowie nie było ani słowa na temat żadnych ograniczeń oprócz czasu od 7 do 20. Czy wobec tego mogę żądać rozwiązania umowy z winy dostawcy i zwrotu kosztów podłączenia?


(Adarek) #5

Na zwrot kosztów to raczej nie licz .

Zmieniły sie warunki umowy ( jak sie zmieniły) więc możesz rozwiaząć umowę.

Niech napisze nową umowę . Jak coś bedzie nie tak- nie podpisuj.