Problem z programami torrent

Witam. Korzystałam z programu utorrent już od bardzo dawna, a po reinstalacji systemu od ponad roku i wszystko było dobrze. Gdy nagle pewnego dnia znikąd chciałam wrzucić plik do utorrent i pojawił się błąd, a mianowicie kiedy dodaję plik wyświetla się komunikat " Nie można wczytać “PL.] torrent”: unknown error! " i tak tyle razy ile jest słów w nazwie pliku (podmienia PL.torrent). Tym samym nie da się nic wrzucić. Ze względu że część plików na nim się jeszcze ściągała postanowiłam korzystać z programu Vuze i tak już od ponad miesiąca działał dobrze gdy wczoraj pojawił się w nim praktycznie identyczny błąd. Kiedy chcę dodać plik, otwiera się nowe okno a potem informacja “error”. Z ciekawości zainstalowałam program bittorrent który ma dokładnie identyczny błąd jak utorrent. Co ciekawe jeśli najpierw pobiorę plik .torrent, a potem go przeciągnę do utorrent to bez problemu się pobiera. Jednak jest to dość uciążliwe. Właśnie przeinstalowałam utorrent ale niestety nic to nie dało :frowning: Powiedzcie czy wiecie dlaczego tak się stało na wszystkich tego typu programach i co zrobić aby znów zaczęły działać normalnie… Bo sama już nie mam pomysłu, przeinstalowałam, zrobiłam defragmentacje systemu, czyściłam go kilkoma programamami, nie mam żadnych blokad na to antyvirusem.

Proszę pomóżcie :wink:

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie2.PNG

Odinstaluj utorrent i usuń folder “C:\Users\Twoje konto\AppData\Roaming\uTorrent” i z bittorrent to samo