Problem z programami:Wysokogórska Łamigłówka

Jak rozwiązać problem startu 2-ch programów edukacyjnych,gdzie pojawia mi mi się komunikat:Director Player 6.0-This program requires at least 3 MB of free virtual memory to run.Trzeci program też "edu"pokazuje komunikat:Zoombinis Mountain Rescue-Unable to set video mode for Zoombins Mountain Rescue.Nad mienie,że na innych kompach programy te chodzą bez zarzutu(tytuły programów:Wysokogórska Łamigłówka,Oskar Odwiedza Tajemnicę Lasu oraz Mój Pierwszy Elementarz.pozdrawiam,dziękuje za ewentualne podpowiedzi.

Jaki masz sprzęt (CPU i RAM głównie) :?:

dzessi2 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

zrób tak:

Panel sterowania>System>Zaawansowane>Wydajność>Ustawienia>Zaawansowane; wybierz Pamięć wirtualna, Zmień i ustaw rozmiar początkowy i maksymalny na 2x ilość twojego ramu

Nie poszło,a moje dane :Pentium ®CPU 2,80GHz 2,79GHz 0,99 GB Ram.

a spróbuj ustawić zamiast 2x więcej 2 razy mniejszą pamięć czyli 500MB-500MB (min-max)

Poszło,dwa pierwsze programy działają-problem pozostał przy trzecim programie(jeżeli program ten zainstalowany jest nie na dysku "C"ma to jakieś znaczenie?).

co do trzeciego programu, to na pewno pomoże:

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=206&p=435

Poszło,polecam,sprawdzone.