Problem z programem Blender

Witam otóż mam problem,

zainstalowałem sobie program blender, i takgże odpowiedzią wersję phytona wszystko ładnie pięknie, ale… jak najeżdżam myszką na jakiś dany przycisk/element to tak jak gdyby klikała Mi o centymetr w bok, i do tego znikają Mi nazwy przycisków, tutaj jest krótki filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=1BLTYqBnRGM

Ci którzy mieli taki problem i się z nim uporali bardzo prosze o odpowiedź!

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej. Ktoś tam w ekipie Blendera wymyślił sobie, że CAŁY interfejs tego programu, łącznie z menu, przyciskami itp jest renderowany przy pomocy OpenGL. Stąd mogą pojawić się problemy jeśli sterownik karty graficznej ma błędy lub kiepsko obsługuje OpenGL.

http://forums.blenderunderground.com/vi … ?f=2&t=476

Tak teraz wszystko działa bardzo Dziekuje:)

W ramach podziękowania wrzuć z powrotem ten filmik na YT. Bez niego niespecjalnie wiadomo jaki miałeś problem i jak ktoś trafi na ten wątek za 50 lat to nie będzie wiedział czy to przypadek podobny do jego i czy właśnie znalazł rozwiązanie :). A przecież w całej tej zabawie w “forumy” nie chodzi o to żeby pisać sobie 1 na 1 tylko, żeby został po tym jakiś ślad dla innych.

Kamil6140 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.