Problem z programem Google Talk

Witam.

Od momentu zakupu laptopa z Vistą home premium mam problem z Google Talk, a mianowicie gdy wgrywam go do komputera wszystko elegancko chodzi.

W momencie gdy wyłączam laptopa i odpalam go spowrotem (lub robię restart) wszystkie dzwięki są jak sie należy.

Ale gdy włacze Google Talk to w momencie gdy się uruchamia i zaczyna łączyć z serwerem na gmailu wszystkie dzwięki w komputerze się wyłaczają i jest cisza :x .

Muszę robić restart systemu żeby wszystko wróciło do normy i nie właczać tego programu.

Testowałem 2 poprzednie wersje i jest to samo - wczoraj znalazłem na domowej stronie googlach najnowszą wersję v.1.0.0.105 i nic to nie dało :frowning: .

I jeszcze jedno - jest napisane w tym vortalu że można instalować Google Talk na Viście - to dlaczego w momencie uruchomienia programu exe - informuje mnie że mam inną wersję systemu v.6 i jak chcę to mogę ewentualnie uruchomoć go w zgodności z Xp a nie Vistą ??? -czy jest to normalne a może tu jest ta przyczyna ?

Wgrywałem go jako administrator a i też w zgodności z XP i to mi niec nie daje -efekt jest taki sam.

Czy ktoś spotkał sie z takim problemem ? :frowning: