Problem z programem MP3 player Untilities 3.68

Tak jak w temacie kupilem odtwarzacz Mp4 ktory odtwarza pliki multimedialne z rozszerzeniem AMV , z płytki od odtwarzacza zainstalowalem ten program (taki jak w temacie ) ale nie działa chyba dlatego ze na płytce był wirus (trojan Win 32 gen) . a teraz jak chcę go odinstalować żeby zainstalować zassany z sieci (ten sam) to wyskakuje komunikat :

(There is a problem with this windows instaler package . A program required for thiss install to complete could not be run .Contact your support personnel or package vendor) Komunikat ten wyłazi jak już leci odinstalowywanie , jak kliknę OK w tym komunikacie to dezinstalacja cofa się

Co mam zrobić żeby odinstalować ten program żebym mógł zainstalować ściągniety z sieci?? Pomocy bo nowego nie mogę zainstalować (takiego samego bo wyskakuje że wersja tego programu jest już zainstalowana czyli ta której niemogę odinstalować) , a starego odinstalować.

Skąd masz tę płytkę?

Jeżeli od producenta, to najprawdopodobniej fałszywy alarm.

Dodaj instalator do listy wyjątków w programie antywirusowym.

Potem nadpisujesz bieżącą instalację instalatorem z płytki, a na koniec odinstalowujesz program i instalujesz wersję pobraną z Internetu.

Tak płytka orginalna od producenta , spróbuje coś z tym zrobić zobaczymy czy da rade :evil:

Zrób tak, jak napisałem :?

Jak teraz nadpisuje to wychodzi komunikat ( Error writing to program files Mp3 player untilities 3.68 Verify that you have acces to that directory).

No i co mam teraz zrobić ?

:frowning: :frowning: I jeszcze jedno pytanko nie można jakoś tego programu odinstalować jakimś programem , albo żeby go jakoś wyrzucić ?

Nacisnąłem Retry i zainstalowało :lol:

Złączono Posta : 02.08.2006 (Sro) 17:17

Dobrze jest działa poprawnie i convertuje pliki big thanks za pomoc