Problem z programem, program prosi o zainstalowanie Flasha

Witam serdecznie!

Mam problem z programem Milionerek 3.0. Kiedy włączam program, wyświetlają się napisy “Poczekaj chwilę”, a potem “Zaczynamy” (standardowe ładowanie tego programu), ale potem wyświetla się informacja, abym zainstalował flasha (screenshot w załączniku). Problem w tym, że ja już mam flasha! Kiedy klikam “Aby je zainstalować kliknij tutaj”, flash jest instalowany. Ale nawet po ponownym uruchomieniu komputera Milionerek 3.0 nie działa! Instalowany jest Adobe Flash Player Plugin, a miałem Adobe Flash Player ActiveX. Co robić? Kilkukrotnie reinstalowałem Milionerka 3.0.

Pozdrawiam,

winnux8

P.S.: Chciałem zapytać producentów programu, ale ich strona (http://1000000.prv.pl) już nie istnieje.

post-65775-13856533866779_thumb.jpg

Jaką masz zainstalowaną wersję Flasha ?? Być może program wymaga nowszej wersji.

A jak to sprawdzić?

Tą kontrolkę Flasha masz w katalogu:

C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash\Flash9e.ocx

Obejrzyj sobie właściwości tego pliku - jego wersję. Możliwe, że program był pisany pod starszą wersję i w międzyczasie zmieniły się nazwy kontrolek ocx. Poprzednie wersje miały inne nazwy tej kontrolki - odpowiednio:

Flash9d.ocx

itd. (chyba)

Spróbuj skopiować ten Flash9e.ocx i kopii nadać nazwę Flash9d.ocx (umieść ją w tym samym katalogu).

mam plik Flash9.ocx, we właściwościach: Wersja pliku - 9.0.115.0, Opis -Adobe Flash Player 9.0 r115. W folderze C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash mam pliki Flash9e.ocx, flashplayer.xpt, FlashUtil9e.exe, genuinst.exe, install.log, KB923789.inf, NPSWF32.dll, NPSWF32_FlashUtil.exe, swflash.ocx, uninstall_activeX.exe oraz uninstall_plugin.exe, jeśli to istotne. Mogę dać informacje z właściwości każdego z tych plików, treść pliku install.log z tego folderu oraz log z HijackThisa, jeśli będzie trzeba.

Pozdrawiam,

winnux8