Problem z programem "usbmon.exe"

Witam!

Dzisiaj zaczął mi wyskakiwać jakiś dziwny błąd. Otóż po starcie systemu wyskoczyło mi okienko “Otwieranie programu - ostrzeżenie o zabezpieczaniach” (klasyczne okienko przy otwieraniu niektórych programów). Ponieważ nie wiem co to jest, dałem anuluj, ale to dalej wyskakuje, niemalże od razu i tak w kółko. Kiedy dałem “Uruchom” w procesach pojawił mi się ten program, zżerając 2-3k pamięci. Warto też dodać, że po jakiś 15 minutach wyskakuje, że “Saints Row: Inaguration Station przestał działać” i zaraz po tym znowu okienko. Siostra powiedziała, że może to być wirus i odesłała mnie tutaj. Jeśli zły dział, to przepraszam. Nie mam pojęcia jak to naprawić. Jakieś sugestie?

//Tyle wystarczy, czy coś jeszcze zmienić?

Tydis , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Jeżeli podejrzewasz infekcję wstaw logi OTL: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

i poczekaj aż ktoś je przeanalizuje.

Otl

http://www.wklej.org/hash/9fe3505d4a2/

Extras

http://wklej.org/hash/d66036b6098/

Tydis , nie sądzę żebyś zapoznał się z tematami do których linki Ci dałem. Zrób to i spróbuj jeszcze raz. Więcej razy prosić nie będę.

Przeczytałem te linki i naprawdę nie widzę co robię źle. Czy możesz podać jakieś sugestie?

Odinstaluj Yontoo 1.10.02,Akamai NetSession Interface.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcjiUsuń(Clean)(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt

Problem jest rozwiązany. Okazało się, że brat wgrywając cracka do jakieś gry, wgrał również wirusa.

Tutaj wrzucam log z OTL.

http://wklej.org/id/1114778/

Temat do zamknięcia :slight_smile:

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

W AdwCleaner użyj opcji Odinstaluj (Uninstall).