Problem z programem z RP "Matura 2011 - Język Polski"

Witam.

Zakupiłem dziś Rzeczpospolitą m.in. dla dodatku Matura 2011 Język Polski. Zainstalowałem programik, wyskoczyło okienko we flashu, potem program zaczął się wczytywać i wyskoczyła informacja “Nie można ukończyć tej czynności, gdyż inny program jest zajęty. Wybierz przycisk “Przełącz na” aby uaktywnić zajęty program.” Niestety to nic nie daje bo uruchamia mi się tylko przycisk start… Nie można tego programu wyłaczyć, pomaga tylko użycie Menedżera zadań, lub restart systemu.

Mój konfing to:

AMD Athlon x4 640

Palitt GeForce GT 220/1Gb

GoodRAM 4Gb/DDR3

Windows Xp SP3

Mam zainstalowanego Flasha: Adobe Flash Player, jaki i Shockwave.

Proszę o pomoc.

Ciężka sprawa. Tak na oko, wygląda na ewidentnie spaprany program, bo taki objaw i taki komunikat występuje w sytuacji gdy coś próbuje wyświetlić okno dialogowe w którym trzeba coś kliknąć bądź wpisać ale niespecjalnie mu to wychodzi. Bo np. modalne okienko “chowa” się pod główne okno programu. A z drugiej strony, gdyby to był błąd programu, to było by więcej głosów na jego temat.

Pstrykanie (kilkukrotne) kombinacji Alt+Tab nie pomaga? Wyłącz (na chwilę) wszystkie inne programy i okna i spróbuj wydobyć na wierzch tego nieaktywnego “uparciucha”.