Problem z promocją na darmową grę Metro

Witam. Dzisiaj do godz. 19 dają na HumbleBundle grę Metro za darmo. http://www.komputers…-za-darmo!.aspx

Tak jak w instrukcji wpisałem email (inny niż na Steam, nie wiem czy tak można??), odpowiedź otrzymałem, kliknąłem w link. Przeniosło mnie na stronę HumbleBudnle. Kliknąłem w to: “Click the button to redeem on Steam”. I każe mi się logować jeszcze do steam’a… I tu pojawia się obawa czy można śmiało podać dane to logowania na Steam, bo pisze:

Dlaczego warto zalogować się przy użyciu Steam?

Zalogowanie się za pomocą Steam umożliwi Humble Bundle identyfikację gracza w ramach społeczności Steam i uzyskanie określonych informacji o twoim koncie Steam, na które wyrażasz zezwolenie.

Serwis Steam nie ujawni twojej nazwy użytkownika lub hasła - zostanie wysłany jedynie unikalny identyfikator liczbowy. Nigdy nie należy wpisywać danych logowania Steam na zewnętrznych stronach internetowych!

 

W pierszej części piszą o tym, że trzeba się logować. A w innej, żeby nigdy nie podawać. Nic już nie rozumiem, takie po pogmatwane. Po drugie jeżeli zalogowałbym się to co dalej mam robić by dostać klucz? Po trzecie loguje się tymi danymi co mam konto z grami Steam…? I o jakiej oni identyfikacji gracza piszą ?? Może dane gdzieś sprzedadzą jeszcze…

 

Edit: No wie ktoś? Bo mało czasu. Czy bezpiecznie mogę wpisać tak swoje dane logowania Steam i do czego oni mogą to wykorzystać?

Jasne, śmiało możesz podać swoje dane logowania Steam. 

Humble Store jest bardzo zaufanym źródłem - na pewno słyszałeś o bundlach które można tam zakupić :wink:

Ja skorzystałem z promocji, poza tym zakup wszelkich gier na tej stronie odbywa się w identyczny sposób. Dziesiątki tysięcy sprzedanych paczek gier co tydzień, bądź co dwa tygodnie, o czymś świadczy, prawda ?