Problem z protokołami - Połączenie ograniczone

Witam. Mój problem polega na tym, iż wszystkie urządzenia w domu mają możliwość połączenia się z internetem, natomiast mój laptop nie. Próbowałem już nawet za pomocą kabla ethernal, lecz zawsze pisze “Ograniczony dostęp do internetu”. Kiedy wybieram rozwiązywanie problemu, wyświetla się, że 

Karta sieciowa “połączenie sieci bezprzewodowej” nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP.

Na pewnym forum, podawali radę, aby wejść w właściwości sieci i wybrać protokuł IPv4 i nacisnąć konfiguruj - Lecz ja nawet nie mogę tego nacisnąć - Z boku jest tylko “Zainstaluj” dostępne. I kiedy je naciskam, pisze “Odmowa dostępu”

 

Przywracanie systemu nie działa, ponieważ pisze, że antywirus blokuje ją…

No i próbowałem formata, lecz kiedy ustawiam bootowanie z napędu, to i tak komputer normalnie się włącza. PROSZĘ O POMOC!

 

 

 

 

Samsung RV511

System Operacyjny: Windows 7

Karta sieciowa to Broadcom 802.11n Network Adapter.

 

@EDIT - Kiedy włączyłem właściwości karty sieciowej i wcisnąłem “Ok” pojawiło się “Aby to połączenie zadziałało, musisz zainstaować i włączyć co najmniej jeden protokół. Czy chcesz teraz wybrać protokół?” No, ale jak napisałem wcześniej ta Odmowa Dostępu.

Tajfoont

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.