Problem z przeglądaniem folderów na dysku (zawieszanie)

Witam. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie do końca wiedziałem jak napisać tytuł tematu. Ciężko sprecyzować problem w paru słowach toteż napisałem tak a nie inaczej. Niemniej jednak teraz rozwinę całą sprawę. Mianowicie od dwóch dni mam mały problem, który nie pojawia się często, lecz jednak występuje, a wole zapobiegać od razu po pojawieniu się problemu aniżeli potem borykać się z jeszcze cięższą sytuacją. Jakbym miał jeszcze bardziej sprecyzować o co chodzi to rzekłbym iż podczas próby wejścia na przykład na dysk C czasami zwiesza się okienko eksploracji tegoż miejsca. Ten problem jednak występuje nie koniecznie dosłownie na dysku C, a jakimś podkatalogu. Po prostu wchodzę tam i nagle się zwiesza i nawet nie mogę zamknąć okienka. Możliwe, że i samo działanie programów także jest w jakiś sposób ograniczone gdyż chcąc odpalić film w zwykłym MPC to także się zwiesił aczkolwiek wtedy to już cały komputer. Dzieje się to sporadycznie, a nie ciągle, lecz mimo wszystko jest uciążliwe no i także mam obawy, że może się to z czasem pogorszyć.

 

Cóż do tej pory poczyniłem?

  • Skanowanie Malwarem, które nic nie wykryło. By było jasne, skanuje sobie zawsze co tydzień (w niedziele przeważnie) i dbam o stan swojego komputera, systemu. Bardzo rzadko wkradnie się jakiś pojedyńczy, mały wirus, który od razu kasuje.

  • Optymalizacja systemu poprzez usunięcie zbędnych, niepotrzebnych mi programów jak i czyszczenie CCleanerem także rejestrów.

  • Defragmentacja robi się sama automatycznie (Windows 7), lecz na wszelki wypadek i ręcznie to zrobiłem.

Wiem jednak, że te czynności nie pozbędą się wszystkiego co nie powinno znajdować się na komputerze, lub stanowi potencjalne zagrożenie toteż zgłaszam się do was z prośbą o pomoc w wyczyszczeniu i sprawdzeniu czy coś może kolidować z prawidłowym działaniem systemu.

 

Oto logi z OTL:

Extras - http://www.wklej.org/id/1367977/

 

Z góry dziękuję za wszelką udzieloną mi pomoc.

ściągnij program hd tune pro daj zrzut z zakładki health

Screen - http://iv.pl/images/32911234569425521571.png

Prawdopodobnie dysk do wymiany wskazują na to parametry 01,07,C3 mogą powodować problemy z komputerem