Problem z przeglądarka Chrome

Część. Mam problem dotyczący chrome. Mianowicie ostatnio ściągnąłem malo przyjazny plik dla mojego komputera. Po uruchomieniu go poza zasyfionym pulpitem zmieniono mi glowna wyszukiwarke z google na yahoo oraz. Stronę glowna z google na my side… Cos takiego. Czy ktos z Was mial podobny problem lub wie jak to naprawić? Odpalalem w trybie awaryjnym i zmienialem w ustawieniach chrome. Nie dalo rady

Ten temat raczej nadaje się do działu bezpieczeństwo.
Utwórz logi według poradnika i czekaj na pomoc.

Ten temat raczej nadaje się do działu bezpieczeństwo.

Zgadzam się, użyj długopisu obok tytułu wątku @Cicior, przenieś do działu bezpieczeństwo i dodaj 3 raporty z FRST wg przetoczonego tematu.

Wątek przeniesiony, skanowanie zrobione. Czy mam to wrzucić jako załącznik czy użyć strony wklejorg? Jeśli wklejorg jakie kodowanie mam wybrac?

Edit: Zauważyłem że gdy odpalam “Google Chrome” odpala mi się ta wyszukiwarka “podrobiona”

Natomiast gdy odpalam “Chrome” odpala mi się zwykła karta ( Tak pomyślałem że to moje SPEKTAKULARNE odkrycie może pomóc :smiley: )

Wątek przeniesiony, skanowanie zrobione. Czy mam to wrzucić jako załącznik czy użyć strony wklejorg? Jeśli wklejorg jakie kodowanie mam wybrac?

wstaw jako załącznik działa ta funkcja poprawnie, a “kodowanie” (kolorowanie składni) na wklej.org pomijasz - niestotne.


Edit: Zauważyłem że gdy odpalam “Google Chrome” odpala mi się ta wyszukiwarka “podrobiona”

Natomiast gdy odpalam “Chrome” odpala mi się zwykła karta ( Tak pomyślałem że to moje SPEKTAKULARNE odkrycie może pomóc :smiley: )

w FSRT na pewno to będzie widać.

Addition.txt (47,5 KB)
FRST.txt (52,2 KB)
Shortcut.txt (51,8 KB)

Niech się dzieje, mam nadzieje że format nie będzie potrzebny :;c

Ponadto mam dziwne wrażenie że ów program zmienił mi 1. wygląd pulpitu i ikon oraz paska w oknach [minimalizuj zamknij] Czy jest taka mozliwosc?

r.txt (5,9 KB)

Dziękuję za wysłanie pliczku, brat przy okazji polecił mi zrobić backupa. Czy w przypadku pomyślnego przeprowadzenia ów backupu zostają jakieś nieprzyjemne aplikacje?