Problem z przeglądarką i komunikatorami! POMOCY

witam wszystkich i przepraszam jeśli powtarzam temat ale nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania mojego problemu.

O tuż jeszcze kilka dni temu wszystko było w porządku internet działał komunikatory też (GG,Skype).

nie dawno mój kolega kupił sobie router ale nie łapało mu sieci więc podłączyliśmy go do mojego laptopa od tego czasu żadna przeglądarka nie wyświetla stron tylko białą stronę i pisze że zakończono ładowanie, nie włączają się tak że komunikatory.

internet jest podłączony i łapie około 60%. jedyne co mogę zrobić to wyświetlić strony za pomocą Mozilla Firefox(tryb awaryjny) i tylko na tym dział a wcześniej używałem Mozilla Firefox, internet explorer i opera.

nie wiem dlaczego tak się dzieje i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na tego typu problem…

kompa mam nowego z Windows vista home premium 32-bity i nie posiadam płytki z Windowsa więc nie mogę wgrać go ponownie.odinstalowałem tak że wszystkie sterowniki od tego routera które zainstalowały się po jego podłączeniu przynajmniej tak mi się wydaje że się odinstalowały.

skanowałem kompa różnymi anty wir i anty spyware,adware ale nic nie wykryło…

Bardzo proszę o pomoc i będę bardzo wdzięczny…

Co to znaczy podłączyliśmy? Skonfigurowaliście sieć, IP, czy brama właściwe?

tak skonfigurowaliśmy sieć ale nie było większych rezultatów niż przed podłączeniem routera… łapało taki sam procęt neta.

więc odłączyłem router bo mam wbudowaną antenę.

Dodane 06.01.2009 (Wt) 14:31

tak skonfigurowaliśmy sieć ale nie było większych rezultatów niż przed podłączeniem routera… łapało taki sam procęt neta.

więc odłączyłem router bo mam wbudowaną antenę.

Dodane 06.01.2009 (Wt) 22:30

POMOŻE MI KTOŚ??

Dodane 15.01.2009 (Cz) 13:27

:frowning:

Dodane 10.02.2009 (Wt) 23:58

ok już sam naprawiłem a tak dla wiadomości innych to w windows vista podczas uruchamiania wciskamy alt i F10 i rozpoczyna sie przywracanie systemu i mamy nowiutki systemik