Problem z przeglądarką internetową w nokia asha 306

Witam. Od pewnego czasu mam problem z przeglądarką internetową w moim telefonie nokia asha 306. Wiem, mógłbym zainstalowac jakąś Operę czy coś ale dla mnie ta przeglądarka jest najfajniejsza i najpłynniej chodzi. Chodzi o to że od pewnego czasu przy próbie wpisania czegokolwiek np. w wyszukiwarce google, przy logowaniu na filmweba czy do jakiekolwiek innego okienka do którego coś się wpisuje (najczęściej logowanie do jakichś serwisów) to telefon się tak jakby blokuje. Klawiatura się niby otwiera ale wgl. jej nie widać gdy wciskam na ekran gdzie są klawisze to nic się nie dzieje dopiero jak wyłącze przeglądarkę to na ułamek sekundy widzę że coś się wpisało. Jest to bardzo dizwny problem z którym nie mogę sobie poradzić. Ten problem pojawił się z chwili na chwilę, kliknąłem na okienko google żeby coś wpisać i od tamtego momentu dzieje się tak jak już pisałem. Dodam że resetowałem telefon do ustawień fabrycznych oraz reinstalowałem przeglądarkę ale nic to wszystko nie dało. Z góry dzięki za pomoc :wink:

Hej,

Próbowałeś aktualizowania całości oprogramowania telefonu?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Yeah, wielkie, wielkie dzięki. Teraz wszystko już działa, tak jak dawniej.