Problem z przegladarką Maxthon

witam mam następujący problem …chceobejrzec sobie filmiki na pewnej stronce i wyświetla mi sie taki komunikat jak jest pokazana na screen -ie : http://img167.imageshack.us/my.php?imag … 68oo9.jpg.. masz wyłączoną usługe Java Script" no wiec przechodze do OPCJI MAXTHONA i załanczam tą usługe daje OK zamykam przeglądarke , otwieram jeszcze raz i filmy dalej nie działają :/…przechodze do opcji po raz kolejny a tam usługa kórą wcześniej zanzaczyłem jest na nowo odznaczona …czy ktoś wie o co chodzi ???

Kostek89 , Przede wszystkim napisz o jaką wersję Maxthona chodzi. 1.x czy 2.0 (podaj dokładny numer wersji) bo stanowi to sporą różnicę w odniesieniu do ustawień w tym odnośnie blokowania poszczególnych rodzajów treści.

Link, który podałeś nie otwiera niestety screena popraw to bo nie wiadomo o jaki komunikat chodzi.

mikber18 , Jak ktoś będzie prosił o poradę odnośnie wyboru lub zmiany przeglądarki to będziesz mógł pochwalić się Twoimi preferencjami. W tym temacie nikogo to jednak nie obchodzi.

Zbędne posty -> KOSZ

no wiec tak problem dotyczy obu wersji maxthona i 1 i 2 :stuck_out_tongue: …a tu prosze działający screen : http://img404.imageshack.us/my.php?imag … tuude8.jpg dzieje sie tak przy kazdym filmie

A jak wygląda sytuacja na IE? Masz te same problemy?

Jeśli tak, to sprawdź w ustawieniach intenetowych, czy tam nie masz zablokowanego odtwarzania?

mam te same problemy , a jak przechodze do ustawien , zaznaczam to co trzeba , resetuje przegladarke i wszystko znowu wraca do tego jak bylo przed zmiana :confused: i nie wiem co jest grane :confused:

Czyli problem dotyczy IE a nie samego Maxthona

To znaczy dokładnie co?

Opisz dokładniej co robisz to będzie łatwiej Ci pomóc :wink:

Czy np w Opcjach internetowych w zakładce zabezpieczenia (poziom niestandardowy dla internetu) masz włączone wykonywanie skryptów Java?

przechodze do Maxthon - - -> Opcje - - -> Opcje Maxthona - - - > Zaawansowane - - - > Wirtualna maszyna Java i zaznaczam : Używaj Javy firmy Microsoft i kiedy resetuje przeglodarke to nie mam tej opcji dalej zaznaczonej

  1. Nie korzystaj z Javy Mcrosoftu. Zainstaluj Javę z Tej strony. Zainstaluj ją korzystając z IE a nie z Maxthona.

  2. Sprawdź wczy w opcjach internetowych (a NIE w opcjach Maxthona)

wszystko mam tak jak trzeba , zainstalowałem tą Jave i dalej nie działa :confused:

Czy w opcjach internetowych w zakładce “Zaawansowane” w sekcji “Multimedia” masz zaptaszkowaną opcję “Odtwarzaj animacje na stronach sieci web”?

Ponadto zrób to:

Wybierz menu “Narzędzia”.

“Opcje internetowe” -> “Zabezpieczenia”

Kliknij przycisk “Poziom niestandardowy”.

Przewiń okno do pozycji “Obsługa skryptów”.

Pod pozycją “Wykonywanie aktywnych skryptów” wybierz opcję “Włącz” i kliknij przycisk “OK”.

Jeszcze jedno, czy problem występuje tylko na tym jednym serwisie internetowym czy na innych również?

na /www.you**********…filmiki chodzą bez problemu …a to co napisales wczesniej to zrobilam tak i dalej nic :confused: